Ładowanie...
Ładowanie...

Transport

Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach świadczenia usług transportowych. Jesteśmy w stanie przewieźć różnego rodzaju towar w tym wszelkie materiały budowlane czy niewielkie maszyny. Konstrukcja autolawety umożliwia sprawny załadunek i rozładunek. Przewożony materiał solidnie zabezpieczamy pasami.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, działamy szybko, sprawnie i skutecznie. Naszymi atutami są przede wszystkim bezpieczeństwo, solidność i terminowość.

Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług. Posiadamy niezawodne auta wyposażone w elektryczne wyciągarkii nawigacje GPS. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi firmami o zróżnicowanym profilu.

Firma Trans-Mall to usługi dostosowane do Państwa potrzeb, m.in.: holowanie samochodów, transport na terenie kraju i poza jego granicami, sprowadzanie samochodów na zamówienie. Oferujemy możliwość przewozu trzech aut jednocześnie. Transportujemy niewielkie maszyny budowlane i rolnicze oraz różnego rodzaju materiały. Długa laweta umożliwia przewóz towarów o długości do 9-ciu metrów. Posiadamy pakiet ubezpieczeń kompleksowo chroniący przewożone towary.

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też stałym Klientom proponujemy atrakcyjne rabaty oraz dogodne terminy płatności.

Oferowane przez nas usługi to pełen profesjonalizm, dbanie o każdego Klienta w sposób indywidualny. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do współpracy!

Komis

Zapraszamy do autokomisu samochodowego w Lublinie przy ul. Zamojskiej 53 (obok tzw. starego mostu na Bystrzycy). Sprowadzamy auta na zamówienie. Zapraszamy do wstawienia samochodu w komis. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Oferta komisu

Transport

Trans-Mall to usługi z zakresu transportu aut, maszyn, materiałów, autoholowanie, sprowadzanie samochodów na zamówienie. Oferujemy możliwość przewozu trzech aut jednocześnie. Długa laweta umożliwia przewóz towarów o długości do 9-ciu metrów

Pomoc drogowa

Firma Trans-Mall zaprasza do współpracy w ramach świadczenia usług assistance oraz transportu samochodów osobowych i dostawczych. Dysponujemy długą lawetą, samochodem terenowym z wyciągarką. Holujemy pojazdy, zabezpieczamy miejsca wypadku. Oferujemy swoją pomoc przez 24 h!