Ładowanie...
Ładowanie...

Ubezpieczenia

Firma Trans-Mall Dariusz Malinowski oferuje szeroki wybór ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych i majątkowych.

Udzielamy porad w zakresie zawierania ubezpieczeń, wyboru najlepszej oferty pod względem analizy warunków. Współpracujemy z większością liczących się towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce takich jak: PZU, Warta, Allianz, Generali, Hestia, Uniqa, PTU, HDI, Concordia, Compensa i inne. W swojej ofercie posiadamy polisy ponad kilkunastu ubezpieczycieli.

Głównym założeniem naszej pracy jest udzielenie Państwu kompleksowej informacji z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i osobowych na najkorzystniejszych i preferencyjnych warunkach.

Kupując samochód w naszym komisie oferujemy dodatkowe zniżki!

Zapraszamy 7 dni w tygodniu: Lublin, ul. Zamojska 53

Komis

Zapraszamy do autokomisu samochodowego w Lublinie przy ul. Zamojskiej 53 (obok tzw. starego mostu na Bystrzycy). Sprowadzamy auta na zamówienie. Zapraszamy do wstawienia samochodu w komis. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Oferta komisu

Transport

Trans-Mall to usługi z zakresu transportu aut, maszyn, materiałów, autoholowanie, sprowadzanie samochodów na zamówienie. Oferujemy możliwość przewozu trzech aut jednocześnie. Długa laweta umożliwia przewóz towarów o długości do 9-ciu metrów

Pomoc drogowa

Firma Trans-Mall zaprasza do współpracy w ramach świadczenia usług assistance oraz transportu samochodów osobowych i dostawczych. Dysponujemy długą lawetą, samochodem terenowym z wyciągarką. Holujemy pojazdy, zabezpieczamy miejsca wypadku. Oferujemy swoją pomoc przez 24 h!